Spowodowanie wypadku art 177 & 1

  • Autor wątku Autor wątku samos
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
S

samos

Nowy użytkownik
Dołączył
06.2009
Odpowiedzi
1
Witam jestem nowy na tym forum i chcialbym przedstawic swoja sprawe :

Jestem sprawca wypadku, otoz nie ustapilem pierwszenstwa przejazdu i zostalem uderzony przez nadjezdzajacy z prawej strony samochod dla kierowcy nic sie nie stalo ale w nastepstwie potracilem pieszego (bylo to juz po uderzeniu przez 2 pojazd, po prostu nie opanowalem auta po zderzeniu) przechodzen doznal obrazen ciala trwajacych dluzej niz 7 dni.

Dobrowolnie poddalem sie karze, bez przeprowadzenia rozprawy - zapadl wyrok 10 miesiecy na 4 lata oraz grzywna .

Z koleji przyszlo pismo z sadu iz sad nie uzglednia wniosku o dobrowlone poddanie sie karze i sprawe skierowac na rozprawde, albowiem wskazany w akcie oskarzenia opis czynu budzi watplwosci.

- Czym spowodowana moze byc taka decyzja sadu ?
- Czy da sie napisac jakies odwolanie ?
- W jaki sposob mozna zakonczyc ta sprawde bez dodatkowych rozpraw ?

Prosze o jakas pomoc.
 
Bez znajomości szczegółów sprawy nikt nie oceni dlaczego zdaniem Sądu okoliczności czynu budzą wątpliwości. Od decyzji Sądu o skierowaniu sprawy do rozpoznania na zasadach ogólnych nie służy zażalenie. Teraz sprawa tak czy owak trafi na rozprawę.
 
Powrót
Góra