Sprawa w esadzie a podawanie danych jdg

  • Autor wątku Autor wątku Mch301
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
M

Mch301

Nowy użytkownik
Dołączył
09.2021
Odpowiedzi
3
Witam,

chcę złożyć pozew w e-sądzie i prowadzę jdg. Mam do wyboru opcje dla:

Wybierz właściwą sytuację, która opisuje sytuację Powoda:
a)osoba fizyczna
b)osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą

Moja sprawa nie dotyczy mojej działalności gospodarczej. W tej sytuacji muszę zaznaczyć opcję b? Dla mojej sprawy nie jest istotne to, że prowadzę jdg.
 
Powrót
Góra