M marclip1 Nowy użytkownik Dołączył 11.2006 Odpowiedzi 18 7 Marzec, 2007, #1 na sprawe zostali powołani świadkowie, trzech z nich w okolicznościach nie związanych ze sprawą ,czy sad ich wezwie na rozprawę?
na sprawe zostali powołani świadkowie, trzech z nich w okolicznościach nie związanych ze sprawą ,czy sad ich wezwie na rozprawę?
E evispos 11 Marzec, 2007, #2 A można trochę jaśniej? Jaka to sprawa? PW otrzymałem, ale lakoniczność wypowiedzi utrudnia pomoc. Jakie to okoliczności? Skąd pewność, że nie dysponują wiedzą, która dotyczy sprawy?
A można trochę jaśniej? Jaka to sprawa? PW otrzymałem, ale lakoniczność wypowiedzi utrudnia pomoc. Jakie to okoliczności? Skąd pewność, że nie dysponują wiedzą, która dotyczy sprawy?