Sprzedaż telefonu kradzionego

  • Autor wątku Autor wątku marek1s
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
M

marek1s

Nowy użytkownik
Dołączył
01.2013
Odpowiedzi
1
Witam, jest to mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość. Kupiłem telefon przez portal internetowy z odbiorem osobistym. Spotkałem się z panią, wszystko ładnie wygłądało lecz zaczęła coś kręcić że całe pudełko z dokumentami zostawiła w samochodzie, a samochód stoi u mechanika. Cena telefonu to 380zł lecz dałem 280 + (100) za tydzień przy odbiorze dokumentów i pudełka. Oczywiscie spisalem z dowodu imie nazwisko oraz nr dowodu. Oczywiście po tym czasie straciłem całkowity kontakt z "oszustką" . Kilka dni później zatrzymała mnie policja na zwykla kontrole po czym okazało się że telefon został skradziony. Po doniesieniu umowy mojej sprawa stoi. Byłem w miejscu zameldowania oszustki, okazalo się iz od 3 lat juz tu nie mieszka, posiada 2 dowody osobiste - z dwoma adresami zamieszkania i miała juz wczesniejsze problemy z policją. W jaki sposób mogę żądać zwrotu pieniedzy?
 
Jeśli znajdziesz sprzedającą to pisemnie wezwać do zwrotu środków.
Jeśli nie, to pozostaje chyba zgłoszenie sprawy na policję lub do sądu.
 
Powrót
Góra