B
Bella2012
Nowy użytkownik
- Dołączył
- 08.2013
- Odpowiedzi
- 15
Proszę o pomoc. Moja ciocia - 94 lata dostała wezwanie do zapłaty (list normalny wrzucony do skrzynki) z firmy STATIMA z informacją, że jest to dług w firmie VECTRA (kablówka, telewizja, internet). Umowa z VECTRĄ została rozwiązana w maju 2021 r. Dostałam potwierdzenie przyjęcia wypowiedzenia umowy z informacją, że na dzień wypowiedzenia umowy nie ma żadnych długów. Skąd wezwanie do zapłaty? Firma VECTRA nigdy nie przysłała żadnego ponaglenia o zaległościach (zresztą ich nigdy nie było). Jak powinnam się zachować? Poprosiłam mailowo o podanie informacji o rzekomym długu, jaki i z czego wynika zarówno VECTRĘ jak i Statimę? Jak się zachować? proszę o pomoc. STATIMA straszy sądem i proponuje rabat przy szybkim opłaceniu zaległości ... dziwne.