P
pytamwiec
Nowy użytkownik
- Dołączył
- 02.2020
- Odpowiedzi
- 25
Pytanie moje wynika z rozporządzenia z 23 grudnia odnośnie wprowadzenia obowiązkowego szczepienia dla medyków, aptekarzy, studentów medycyny.
1. Co jeśli się taki medyk nie zaszczepi do 01.03.2022? Zwolnią go na podstawie rozporządzenia czy jak? Przeniesienie na stanowisko inne też w gre nie wchodzi.... każdy nawet niemedyczny pracownik instytucji medycznej ma być zaszczepiony.
2. Padają słowa: prawo, konstytucja i podobne jako te, które sprawiają,że owo rozporządzenie nie ma żadnej mocy prawnej ***
moderacja
1. Co jeśli się taki medyk nie zaszczepi do 01.03.2022? Zwolnią go na podstawie rozporządzenia czy jak? Przeniesienie na stanowisko inne też w gre nie wchodzi.... każdy nawet niemedyczny pracownik instytucji medycznej ma być zaszczepiony.
2. Padają słowa: prawo, konstytucja i podobne jako te, które sprawiają,że owo rozporządzenie nie ma żadnej mocy prawnej ***
moderacja
Ostatnią edycję dokonał moderator: