L
Lux80
Stały bywalec
- Dołączył
- 03.2010
- Odpowiedzi
- 589
Dotarły do mnie informacje, że firma windykacyjna X posiada kopie umów moich niespłaconych umów na pożyczkę i abonament telefoniczny podpisanych przeze mnie w 2003 roku i szykuje się do egzekwowania długów, ale nie ma jeszcze żadnego wyroku czy tytułu egzekucyjnego. Po prostu zadzwonili i "proszą o zapłatę". Nie neguję powstania tych długów, ale czy 21 lat to, przypadkiem, nie mamy już przedawnienia? Czytałem u Was posty o odwołaniach i sprzeciwach składanych do sądów, ale - na razie - żaden sąd nie prowadzi tych spraw. Pytanie: czy przed sprawą sądową po tylu latach nie obowiązuje przedawnienie?