To Samo Przestępstwo Po Okresie Próby ?

  • Autor wątku Autor wątku artur8352
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
A

artur8352

Nowy użytkownik
Dołączył
03.2012
Odpowiedzi
11
Witam mam pytanie.

Chodzi mi o popełnienie Tego samego przestępstwa, Posiadanie Narkotyków
po upływie już czasu próby 3 lat i półrocznym tzw "cichym".

Teoretycznie po tym okresie jestem Człowiekiem nie karanym. Nie powinno być już żadnych papierów twierdzących o tym ze popełniłem takie przestępstwo.

Mam pytanie jak to wygląda w praktyce i czy są na to jakieś określone przepisy przy ewentualnym ponownym przestępstwie. I jak na takie coś patrzy sąd.

Czy przy takim samym przestępstwie
ponownie otrzymał bym wyrok w zawieszeniu wraz z grzywną ?
 
nie podlegasz pod art.75 kodeksu kornego.
aczkolwiek sąd może być już surowszy bo będzie miał wiedzę ,że byłeś karany za to samo przestępstwo.jaki wyrok nikt ci tu nie odpowie.
 
Powrót
Góra