I
igorinho1
Nowy użytkownik
- Dołączył
- 02.2014
- Odpowiedzi
- 6
Witam, moi rodzice nie zrzekli się spadku w moim imieniu, gdy miałam 13 lat. Spadek obejmował dług, który wynosił 9000zł, a dług ten odkupiła firma windyfikacyjna. Ostatnia sprawa w sądzie zakończyła się w taki oto sposób:
WYSŁUCHANIE WIERZYCIELA I DŁUŻNIKA PRZED UMORZENIEM POSTĘPOWANIA W TRYBIE ART. 827 KPC
"... informuje, że postępowanie egzekucyjne w powyższej sprawie jest obecnie bezskuteczne i będzie umożone. Pani XYZ zamieszkuje pod adresem wskazanym we wnisku egzekucyjnym. W miejscu tym brak jest ruchomości należących do dłużniczki i przedstawiających wartość handlową. Pani XYZ nigdzie nie pracuje, uczy się. Dłużniczka nie posiada pojazdów mechanicznych. W toku Prowadzone w trybie art. 801 i 761 paragraf 1 kpc postępowanie nie doprowadziło do wyjawienia majątku dłużnika objętego wnioskiem. "
Chciałabym wiedzieć co to dokładnie znaczy. Czy kiedy zacznę pracować mogę mieć założoną sprawę w sądzie albo czy pewnego dnia zapuka do mnie komornik? Czy ta sprawa będzie się za mną ciągnęła całe życie z powodu błędu moich rodziców? Czy istnieje możliwość zakończenia tego raz na zawsze? Bardzo proszę o pomoc...
WYSŁUCHANIE WIERZYCIELA I DŁUŻNIKA PRZED UMORZENIEM POSTĘPOWANIA W TRYBIE ART. 827 KPC
"... informuje, że postępowanie egzekucyjne w powyższej sprawie jest obecnie bezskuteczne i będzie umożone. Pani XYZ zamieszkuje pod adresem wskazanym we wnisku egzekucyjnym. W miejscu tym brak jest ruchomości należących do dłużniczki i przedstawiających wartość handlową. Pani XYZ nigdzie nie pracuje, uczy się. Dłużniczka nie posiada pojazdów mechanicznych. W toku Prowadzone w trybie art. 801 i 761 paragraf 1 kpc postępowanie nie doprowadziło do wyjawienia majątku dłużnika objętego wnioskiem. "
Chciałabym wiedzieć co to dokładnie znaczy. Czy kiedy zacznę pracować mogę mieć założoną sprawę w sądzie albo czy pewnego dnia zapuka do mnie komornik? Czy ta sprawa będzie się za mną ciągnęła całe życie z powodu błędu moich rodziców? Czy istnieje możliwość zakończenia tego raz na zawsze? Bardzo proszę o pomoc...