T
Tom525
Użytkownik
- Dołączył
- 04.2021
- Odpowiedzi
- 33
Prosił bym o poradę, kupiłem wczoraj samochód, jest ciąg umów, pięć, mi sprzedający wystawił fakturę, a dzisiaj zauważyłem, że na jednej z umów nie ma wpisanej ceny, i czy z taką umową zarejestrują mi ten samochód, ewentualnie co zrobić. Przyznam się, ze za namową sprzedający wpisał niższą kwotę na fakturze, sam do tego namawiał. Wiem że popełniłem błąd, nie kupuję często samochodów, ale prosił bym o jakąs poradę co teraz, samochód nie był drogi, bo 10 tys, sam nie chcę tam nic dopisywać, a znając chandlaża, to pewnie on na to wpadnie, jak to zrobić, aby legalnie z tego wybrnąć? Nie zajmuję się chandlem samochodami, to miał być tani samochód, który kupiłem po 10 latach urzywana poprzedniego. I pechowo trafiłem na problem.
Ostatnia edycja: