A
anyk31
Nowy użytkownik
- Dołączył
- 11.2011
- Odpowiedzi
- 24
Kochani mam pytanie. Czy mozna stworzyc umowe o prace w wariancie 3 tygodnie pracy tydzien wolny? 6 dni pracujacych, 120 godzin i 18 dni urlopu. Cos mi tu nie pasuje. Soka-Bau narzuca 30 dni urlopu ale co w takiej sytuacji, kiedy pracownikow nie ma w pracy conajmniej tydzien.