Urząd skarbowy - dług

  • Autor wątku Autor wątku relaxanium
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
R

relaxanium

Nowy użytkownik
Dołączył
12.2012
Odpowiedzi
1
Witam!

Dawniej, kiedy byłam jeszcze młoda i głupia (;)), dostałam 3 mandaty w wysokości każdy po 500zł. Na chwilę obecną sprawa trafiła do działu egzekucyjnego (do spłaty 1610zł.)

Mój jakże miły poborca skarbowy jest tak uprzejmy, że najlepiej wychodzi mu rzucanie słuchawką, a nie wyjaśnienie kilku rzeczy (lub wyjaśnia bardzo mętnie, dla kogoś kto z prawem nie ma nic do czynienia).

1. Czy istnieje możliwość złożenia wniosku o rozłożenie długu na raty? [jestem osobą uczącą się, niepracującą, na utrzymaniu rodziców]. Zapytałam o to tego Pana, to właściwie nie odpowiedział, za to powiedział że będę sobie wpłacać ile będę mogła - z tym że - jest to dla mnie nieopłacalne, ze względu na odsetki egzekucyjne i najlepiej spłacić od razu całość. Ledwo wystarcza mi na bilety do szkoły, skąd ja wytrzasnę 1600zł? Maksymalnie mogę wpłacać po 100zł/msc, nie dam rady więcej.

Czyli jak, będę wpłacała po te sto złoty, a odsetki od długu dalej będą rosnąć?
W jakiej kwocie i jakim czasie?

Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedzi.
Pozdrawiam,
K.
 
od mandatów nie ma odsetek z tego co pamiętam
 
Powrót
Góra