Wezwanie do zapłaty - z sadinternetowy.pl?

  • Autor wątku Autor wątku korzen2
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
K

korzen2

Nowy użytkownik
Dołączył
02.2017
Odpowiedzi
24
Czy do wysłanie dłużnikowi wezwania do zapłaty lepiej zlecić prawnikowi czy samemu?
 
Wezwanie do zapłaty wysłane przez wierzyciela do dłużnika jest przypomnieniem o istnieniu zadłużenia. Wierzyciel może je wysłać w imieniu własnym albo zlecić to wybranej kancelarii prawnej. Usługa prawna jest wtedy płatna. Wybór należy do Ciebie.
 
Powrót
Góra