Wizerunek złodzieja w necie

  • Autor wątku Autor wątku Kovalskaa
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
Status
Ten wątek został zamknięty.
K

Kovalskaa

Nowy użytkownik
Dołączył
04.2026
Odpowiedzi
6
Witam. U mnie przy wejściu do jednego sklepu wisi tabliczka, że kradnąc coś w tym sklepie, wyrażasz zgodę ne upublicznienie wizerunku na kanale YT. Czy to legalne?
 
Nie. Ale to nie zwolni cię z poniesienia konsekwencji za kradzież.
 
Testovironian napisał:
Nie. Ale to nie zwolni cię z poniesienia konsekwencji za kradzież.
Tak. Ale ukradniesz za 50 zł. Mandatu dostaniesz 300 zł. A odszkodowania za publikację..... 🤬 Już nie dokończę myśli, żeby nie było, że zachęcam. 😄
 
Status
Ten wątek został zamknięty.
Powrót
Góra