K
kajoQLIMAX
Użytkownik
- Dołączył
- 06.2012
- Odpowiedzi
- 100
Witam ,
Otrzymałem wypowiedzenie z powodu redukcji etatów 19.05 z zachowaniem 3 miesięcznwgo okresu wypowiedzenia. Pracodawca poinformował mnie przez innego pracownika iż mam zakaz używania telefonu komórkowego w pracy ( i tak go nie używałem ),mam go jedynie w kieszeni. Zakaz ten z tego co widzę obejmuje tylko moją osobę . Czy jest to zgodne z prawem ? Czy w razie zgłoszenia sprawy do PIP,lepiej jeżeli wspomniany zakaz pracodawca wręczył mi na piśmie czy jeżeli powiem że został ona przekazany słownie,będzie również ewentualnym dowodem ?
Otrzymałem wypowiedzenie z powodu redukcji etatów 19.05 z zachowaniem 3 miesięcznwgo okresu wypowiedzenia. Pracodawca poinformował mnie przez innego pracownika iż mam zakaz używania telefonu komórkowego w pracy ( i tak go nie używałem ),mam go jedynie w kieszeni. Zakaz ten z tego co widzę obejmuje tylko moją osobę . Czy jest to zgodne z prawem ? Czy w razie zgłoszenia sprawy do PIP,lepiej jeżeli wspomniany zakaz pracodawca wręczył mi na piśmie czy jeżeli powiem że został ona przekazany słownie,będzie również ewentualnym dowodem ?