W
wasalska
Nowy użytkownik
- Dołączył
- 01.2008
- Odpowiedzi
- 9
Witam serdecznie. tydzień temu wyszłam zamąż i za tydzień wyjeżdżam do Włoch do pracy ( do szwagra i jego żony którzy prowadzą stacje benzynową)i zostanę zatrudniona u nich lecz moje dokumenty czyli dowód, paszport są na moje stare nazwisko a ja przyjęłam po ślubie nazwisko męża.I teraz moje pytanie brzmi następująco-czy musze zmienić te dokumenty czy mogę posługiwać się przez jakiś czas starymi dokumentami.Dodam jeszcze że mam już od 3 lat wyrobiony kod fiskalny na stare nazwisko gdyż jeździłam doWłoch na prace sezonowe.Pozdrawiam i z góry dziękuję za każdż odpowiedź