Wypłata zaległego dodatku

  • Autor wątku Autor wątku kajoQLIMAX
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
K

kajoQLIMAX

Użytkownik
Dołączył
06.2012
Odpowiedzi
100
Witam,

W 04.2026 dowiedzialem się że pracodawca prawdopodobnie nie wypłacał od początku zatrudnienia dodatku z nocki. Lista obecności wyglądała w ten sposób iż podpisywaliśmy się w danym dniu,nie było ani godziny rozpoczęcia ani zakończenia pracy. Listy taki pojawiły się od 05.2026.
Okres za jako mogę się ubiegać o wypłatę wynosi 3 lata. Ile czasu mam na zgłoszenie - muszę odnaleźć zapiski na jakie zmiany pracowałem w tamtym okresie ( czy moje zapisy godzin w których pracowałem w konkretne dni w starciu z listami na których były tylko podpisy mają jakiś byt prawny ). Okres ten liczyć od 04.2026 3 lata wstecz ?
 
kajoQLIMAX napisał:
dowiedzialem się że pracodawca prawdopodobnie nie wypłacał od początku zatrudnienia dodatku z nocki.
żeby cokolwiek zrobić należy mieć pewność
wystąpić możesz w każdej chwili o wypłatę , okres 3 lat należy liczyć od dnia wymagalności
o tym czy twoje zapiski mają znaczenie może zdecydować jedynie sad pracy
 
Powrót
Góra