K
kajoQLIMAX
Użytkownik
- Dołączył
- 06.2012
- Odpowiedzi
- 100
Witam,
W 04.2026 dowiedzialem się że pracodawca prawdopodobnie nie wypłacał od początku zatrudnienia dodatku z nocki. Lista obecności wyglądała w ten sposób iż podpisywaliśmy się w danym dniu,nie było ani godziny rozpoczęcia ani zakończenia pracy. Listy taki pojawiły się od 05.2026.
Okres za jako mogę się ubiegać o wypłatę wynosi 3 lata. Ile czasu mam na zgłoszenie - muszę odnaleźć zapiski na jakie zmiany pracowałem w tamtym okresie ( czy moje zapisy godzin w których pracowałem w konkretne dni w starciu z listami na których były tylko podpisy mają jakiś byt prawny ). Okres ten liczyć od 04.2026 3 lata wstecz ?
W 04.2026 dowiedzialem się że pracodawca prawdopodobnie nie wypłacał od początku zatrudnienia dodatku z nocki. Lista obecności wyglądała w ten sposób iż podpisywaliśmy się w danym dniu,nie było ani godziny rozpoczęcia ani zakończenia pracy. Listy taki pojawiły się od 05.2026.
Okres za jako mogę się ubiegać o wypłatę wynosi 3 lata. Ile czasu mam na zgłoszenie - muszę odnaleźć zapiski na jakie zmiany pracowałem w tamtym okresie ( czy moje zapisy godzin w których pracowałem w konkretne dni w starciu z listami na których były tylko podpisy mają jakiś byt prawny ). Okres ten liczyć od 04.2026 3 lata wstecz ?