Wypłata zaległych pensji przez syndyka

  • Autor wątku Autor wątku MicKam
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
M

MicKam

Nowy użytkownik
Dołączył
02.2021
Odpowiedzi
4
Witam i mam takie pytanie. Firma, która mnie zatrudniała upadła i działa tam syndyk. Czekamy na pieniądze z Funduszu Świadczeń Gwarancyjnych (zaległe pensje, odprawy oraz odszkodowania). W pierwszej fazie mamy dostać pieniądze za zaległe pensje, które we środę dotarły już do firmy z FŚG i otrzymałem informację, że przelewami ma zająć się syndyk. Moje pytanie brzmi ile czasu na wysłanie tych przelewów ma syndyk skoro we środę te środki były dostępne ?
 
Tzw. niezwłocznie. Jest to kilka dni do tygodnia. Pamiętaj że te przelewy trzeba fizycznie wprowadzić i zlecić.
 
Powrót
Góra