M
MicKam
Nowy użytkownik
- Dołączył
- 02.2021
- Odpowiedzi
- 4
Witam i mam takie pytanie. Firma, która mnie zatrudniała upadła i działa tam syndyk. Czekamy na pieniądze z Funduszu Świadczeń Gwarancyjnych (zaległe pensje, odprawy oraz odszkodowania). W pierwszej fazie mamy dostać pieniądze za zaległe pensje, które we środę dotarły już do firmy z FŚG i otrzymałem informację, że przelewami ma zająć się syndyk. Moje pytanie brzmi ile czasu na wysłanie tych przelewów ma syndyk skoro we środę te środki były dostępne ?