Wypowiedzenie umowy o Sprzedaż EJD pre-paid

  • Autor wątku Autor wątku aga288
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
A

aga288

Nowy użytkownik
Dołączył
02.2010
Odpowiedzi
2
Wiatam.

Zawarłam umowę w marcu 2007r i mam taki zapis w umowie.

-umowa zostaje zawarta na czas określony 2(dwóch) lat , .......Umowa zostaje automatycznie przedłużona na ten sam okres,jeśli nie zostanie wypowiedziana.na co najmniej 3(trzy) mięsiące przed upływem dwóch lat.

-partner ma prowo wypowiedzieć umowę w każdym czsie ze skutkiem na koniec mięsiąca bez podania przyczyn z zachowaniem jednomiesięcznego okresu wypowiedzenia.W takim przypadku prtner zobowiązany jest do zapłaty kary umownej.

Moje pytanie: Czy na dzisiejszy dzień czyli luty 2010r mgę wypowiedzieć umowę bez poneszenia żadnych kosztów ?
 
Nie. Zgodnie z tym co przytoczyłas powyżej: jeśli wypowiedzenie zgłosisz teraz to umowa przestanie obowiązywać dopiero w marcu 2011.
 
Dziękuję za odpowiedż.

pozdrawiam.
 
Powrót
Góra