A
aga288
Nowy użytkownik
- Dołączył
- 02.2010
- Odpowiedzi
- 2
Wiatam.
Zawarłam umowę w marcu 2007r i mam taki zapis w umowie.
-umowa zostaje zawarta na czas określony 2(dwóch) lat , .......Umowa zostaje automatycznie przedłużona na ten sam okres,jeśli nie zostanie wypowiedziana.na co najmniej 3(trzy) mięsiące przed upływem dwóch lat.
-partner ma prowo wypowiedzieć umowę w każdym czsie ze skutkiem na koniec mięsiąca bez podania przyczyn z zachowaniem jednomiesięcznego okresu wypowiedzenia.W takim przypadku prtner zobowiązany jest do zapłaty kary umownej.
Moje pytanie: Czy na dzisiejszy dzień czyli luty 2010r mgę wypowiedzieć umowę bez poneszenia żadnych kosztów ?
Zawarłam umowę w marcu 2007r i mam taki zapis w umowie.
-umowa zostaje zawarta na czas określony 2(dwóch) lat , .......Umowa zostaje automatycznie przedłużona na ten sam okres,jeśli nie zostanie wypowiedziana.na co najmniej 3(trzy) mięsiące przed upływem dwóch lat.
-partner ma prowo wypowiedzieć umowę w każdym czsie ze skutkiem na koniec mięsiąca bez podania przyczyn z zachowaniem jednomiesięcznego okresu wypowiedzenia.W takim przypadku prtner zobowiązany jest do zapłaty kary umownej.
Moje pytanie: Czy na dzisiejszy dzień czyli luty 2010r mgę wypowiedzieć umowę bez poneszenia żadnych kosztów ?