I
Idzik4
Nowy użytkownik
- Dołączył
- 04.2018
- Odpowiedzi
- 8
Witam, płacę alimenty na moich dwóch synków 1500zł na podstawie umowy alimentacyjnej. Ostatnio dość znacząco spadły moje dochody, co uniemożliwia mi spłatę zadłużenia wobedz Urzędu Skarbowego według ustalonego harmonogramu. Spodziewam się komornika. Niestety, jeżeli wejdzie mi na wynagrodzenie, nie wystarczy pieniędzy dla dzieci. Rozwiązaniem jest uzyskanie tytułu wykonawczego przez byłą żonę i przekazanie sprawy komornikowi, który za tę swoistą ochronę alimentów, urwie sobie co miesiąc ponad cztery stówki. Czy istnieje jakakolwiek możliwość aby zabezpieczyć środki na alimenty bez interwencji komornika?
Za porady w stylu dogadaj się z byłą żoną i spłąć skarbówkę z góry dziękuję. Nie do realizacji ze względu na wysokość zadłużenia w US.
Za porady w stylu dogadaj się z byłą żoną i spłąć skarbówkę z góry dziękuję. Nie do realizacji ze względu na wysokość zadłużenia w US.