S
sybia71
Nowy użytkownik
- Dołączył
- 02.2015
- Odpowiedzi
- 4
Witam , mam pytanie dotyczące pracownika .
Jest zatrudniony na umowę o pracę na najniższe wynagrodzenie , które wypłacane jest w gotówce do ręki .
Pracownik jest maksymalnie zadłużony , co rusz przychodzą pisma od komorników .
W odpowiedzi do komorników wysyłane są informacje o niemożliwości zajęcia wynagrodzenia z tego tytułu że jest minimalna kwota , oraz wypłacana w gotówce pracownikowi , więc nie podlega egzekucji .
Jednak pracownik co jakiś czas zwraca się o zaświadczenie o zarobkach w którym de facto jest informacja że wynagrodzenie nie jest zajete przez komornika i okazuje sie że nadal gdzieś bierze kredyty bo przychodza coraz to nowe zajęcia komornicze . Co w związku z tym ...... wysyłam pisma do komornika w odpowiedzi na zajęcie z informacją że nie jest zajete przez komornika a w rzeczywistości jestem zawalona pismami o egzekucji z wynagrodzenia .
Jakiś paradoks .
Pozdrawiam
Jest zatrudniony na umowę o pracę na najniższe wynagrodzenie , które wypłacane jest w gotówce do ręki .
Pracownik jest maksymalnie zadłużony , co rusz przychodzą pisma od komorników .
W odpowiedzi do komorników wysyłane są informacje o niemożliwości zajęcia wynagrodzenia z tego tytułu że jest minimalna kwota , oraz wypłacana w gotówce pracownikowi , więc nie podlega egzekucji .
Jednak pracownik co jakiś czas zwraca się o zaświadczenie o zarobkach w którym de facto jest informacja że wynagrodzenie nie jest zajete przez komornika i okazuje sie że nadal gdzieś bierze kredyty bo przychodza coraz to nowe zajęcia komornicze . Co w związku z tym ...... wysyłam pisma do komornika w odpowiedzi na zajęcie z informacją że nie jest zajete przez komornika a w rzeczywistości jestem zawalona pismami o egzekucji z wynagrodzenia .
Jakiś paradoks .
Pozdrawiam