F
foxtrot
Nowy użytkownik
- Dołączył
- 07.2008
- Odpowiedzi
- 1
poszukuje kontaktu, adresu stowarzyszenia prawników , czy wogole istnieje w celu zlozenia skargi wobec jednego z nich.
Ewentualnie gdzie to zglosic ??
Ewentualnie gdzie to zglosic ??