P
pawel92roz
Nowy użytkownik
- Dołączył
- 04.2016
- Odpowiedzi
- 13
Witam.
W styczniu tego roku byłem nękany przez ZTM o
rzekomo niezapłaconą opłatę za brak biletu. Napisałem do działu windykacji z prośbą o podanie informacji na temat tego zadłużenia tj. kiedy odbyła się sprawa sądowa, kiedy powstało zadłuzenie itp.
Dostałem odpowiedź: "informujemy, że sprawa ostała zamknięta i na dzień 24.01.2024r. w systemie Działu Windykacji ZTM brak jest przyporządkowanych do Pana osoby wezwań do zapłaty."
Parę dni temu dostałem powiadomienie z portalu informacyjnego sądów powszechnych, że na to zadłużenie wydano klauzulę wykonalności.
Czy odpowiedź z działu windykacji jest dowodem do odwołania się od tej decyzji?
W styczniu tego roku byłem nękany przez ZTM o
rzekomo niezapłaconą opłatę za brak biletu. Napisałem do działu windykacji z prośbą o podanie informacji na temat tego zadłużenia tj. kiedy odbyła się sprawa sądowa, kiedy powstało zadłuzenie itp.
Dostałem odpowiedź: "informujemy, że sprawa ostała zamknięta i na dzień 24.01.2024r. w systemie Działu Windykacji ZTM brak jest przyporządkowanych do Pana osoby wezwań do zapłaty."
Parę dni temu dostałem powiadomienie z portalu informacyjnego sądów powszechnych, że na to zadłużenie wydano klauzulę wykonalności.
Czy odpowiedź z działu windykacji jest dowodem do odwołania się od tej decyzji?