ZTM Warszawa, brak biletu, windykacja - komornik

  • Autor wątku Autor wątku pawel92roz
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
P

pawel92roz

Nowy użytkownik
Dołączył
04.2016
Odpowiedzi
13
Witam.
W styczniu tego roku byłem nękany przez ZTM o
rzekomo niezapłaconą opłatę za brak biletu. Napisałem do działu windykacji z prośbą o podanie informacji na temat tego zadłużenia tj. kiedy odbyła się sprawa sądowa, kiedy powstało zadłuzenie itp.
Dostałem odpowiedź: "informujemy, że sprawa ostała zamknięta i na dzień 24.01.2024r. w systemie Działu Windykacji ZTM brak jest przyporządkowanych do Pana osoby wezwań do zapłaty."

Parę dni temu dostałem powiadomienie z portalu informacyjnego sądów powszechnych, że na to zadłużenie wydano klauzulę wykonalności.
Czy odpowiedź z działu windykacji jest dowodem do odwołania się od tej decyzji?
 
Spróbuj wyjaśnić sprawę u wierzyciela.
 
Powrót
Góra