P
paulina256
Nowy użytkownik
- Dołączył
- 10.2015
- Odpowiedzi
- 4
Dzień Dobry chcialabym się dowiedziec czy pracodawca może mnie zwolnić jeżeli przebywam na zwolnieniu lekarskim od 20czerwac i zwolnienie jeszcze będzie trwało ponieważ jestem po operacji kolana i czekam na drugą. Umowa mam podpisana do konca stycznia.