P
pafcio1cc
Nowy użytkownik
- Dołączył
- 08.2015
- Odpowiedzi
- 2
Jestem zatrudniony na umowę o pracę pierwsza umowa była na okres próbny na 3 miesiące od 10 marca do 10 czerwca drugą przedluzajaca podpisałem na 2 lata i tu pojawia się moje pytanie czy jeżeli pójdę teraz na długotrwałe chorobowę to w zapisach prawa pracy jest informacje ze jeżeli staż pracy jest poniżej 6 miesiecy to pracodawca po przekroczeniu 3 miesięcznego zwolnienia może rozwiązać umowę o pracę
Czy jeżeli wezmę 1 dzień urlopu na żądanie to ten 3 miesięczny okres będzie sie liczyl od nowa?
Czy jeżeli wezmę 1 dzień urlopu na żądanie to ten 3 miesięczny okres będzie sie liczyl od nowa?