Dług w firmie PRESCO INVESTMENTS s.a.r.l., INTRUM JUSTITIA lub innej FW cz. II - Forum Prawne

 

Dług w firmie PRESCO INVESTMENTS s.a.r.l., INTRUM JUSTITIA lub innej FW cz. II 52

Cytat: 2. Do komornika : - pismo że sprzeciwiamy się egzekucji - wniosek o umorzenie postępowania egzekucyjnego i obciążenie kosztami wierzyciela Przeglądnąłem niezbędnik zasugerowany w innym wątku i tylko jedna rzecz. Sprawa dotyczy egzekucji przedawnionego ...Wróć   Forum Prawne > Pomoc prawna z zakresu prawa prywatnego > Prawo cywilne > Windykacja


Zamknięty temat
 
17-06-2013, 17:15  
antypresco
Użytkownik
 
Posty: 40
Domyślnie RE: Dług w firmie PRESCO INVESTMENTS s.a.r.l., INTRUM JUSTITIA lub innej FW cz. II

Cytat:
2. Do komornika :
- pismo że sprzeciwiamy się egzekucji

- wniosek o umorzenie postępowania egzekucyjnego i obciążenie kosztami wierzyciela
Przeglądnąłem niezbędnik zasugerowany w innym wątku i tylko jedna rzecz.
Sprawa dotyczy egzekucji przedawnionego orzeczenia >10 lat sprawdzałem w katach sprawy w sądzie.
Cytat:
2. Do komornika :
- pismo że sprzeciwiamy się egzekucji
Czy to pismo że sprzeciwiamy się egzekucji to jakąś konkretną forme ma mieć, czy wystarczy to co wysłałem, czyli wystosowałem do komornika pismo i poinformowałem go że zapoznałem się z aktami sprawy sprzed ponad 10 lat temu i że egzekwuje przedawnione roszczenie i występuję z pozwem przeciwegzekucyjnym do sądu na podstawie podanego mi w pouczeniu paragrafu?
Jednocześnie zaznaczyłem że wystepuje również o zawieszenie tego postępowania do sądu, a po uprawomocnieniu się i rozpatrzenia pozwu będę domagał się obiciążenia kosztami tego postępowania rzekomego wierzyciela.
Bo o ile mi wiadomo, wniosek o umorzenie postępowania u komornika mogę mu wysłać dopiero jak będę miał postanowienie z sądu, ale czy na tym etapie jakoś inaczej mam formułować jszcze ten wniosek spzreciwu wobec tej egzekucji? Poinformowałem go że jest bezcelowa i poprosiłem o kopie wniosku złożonego przez wierzyciela i samego tytułu wykonawczego, bo oczywiście nigdy nie widziałem go na oczy.
Z tego co dzwoniłem podobno wysłali mi te dokomenty.
Nakaz zapłaty nie zostal mi dostarczony-odebrał go przypadkowo ktoś inny. Pracowałem wtedy poza miejscem zameldowania , a teraz się okazało po ponad 10iu latach, że byłem okradany przez państwo w którym odprowadzałem podatki.

Rozumiem czekam aż je dostanę 9powinny być lada chwilę) i dołączam do pozwu przeciwegzekucyjnego.
Jak dostanę postanowienie o zawieszeniu postępowania wysyłam taki wniosek komornikowi,
a na końcu wniosek o umorzenie...
Coś więcej jeszcze można zrobić teraz?
Póki co niczego nikt mi nie zajął na razie-próbowali podatek w US, bo tak chcieli po cichu i szybko z zaskoczenia kasę wyciagnąć, ale US przesłał mi zwrot zanim otrzymałem powiadomienie o wszczęciu postępowania- bo nie pracuję w kraju gdzie się okrada obywateli "zgodnie" z literą bezprawia.... tylko były wpływy z tytułu... zasądzonego dla mnie niewypłaconego ekwiwalentu urlopu, po ponad 2 latach od złożenia pozwu w Sądzie Pracy w Wawce-na szczęście to jeden z banków więc nie zdążyć upaść jeszcze i odsetki przez komornika udało się sciągnąć, bo nie poczuwali się do tego bankowcy
Przy okazji proponuję wcześniej pisać tam skargi na naruszenia praw strony do rozpoznania, bo inaczej można się nie doczekać rozstrzygnięcia w oczywistych sprawach, bo wyznaczają tam rozprawy co jakieś pół roku czasami nawet i w ciągu 2óch lat udało się im pzresłuchać aż 3ech świadków, z firmy która ma siedzibę jakieś 15min spacerem do tego bezsądu
Po prostu kpina, dlatego nie należy odprowadzać podatku w takim kraju i walczyć o swoje do końca...
antypresco jest off-line  
17-06-2013, 17:45  
rafal_26
Przyjaciel forum
 
Posty: 16.469
Domyślnie RE: Dług w firmie PRESCO INVESTMENTS s.a.r.l., INTRUM JUSTITIA lub innej FW cz. II

Tak na wstępie to sorki, ale nie rozumiem Twojego jadu do instytucji państwowych. Podatki płaci każdy, obsługa przez aparat państwa jest taka, a nie inna i trzeba się z tym pogodzić. Z czego to wynika - długotrwałość - kiedyś o tym pisałem i to nie tylko ja (na tym forum). Życie jakie jest, takie trzeba je przyjąć. Osobom takim, jak Ty można odpowiedzieć, że winna jest ta osoba, która odebtrała Twój nakaz i nikomu nie powiedziała, że tam nie mieszkasz, co gorzej nie raczyła Ciebie informować.

Sam zmagam się z wieloma instytucjami i akurat szybkość działania w epu doceniam. Zarówno w jedną, jak i w drugą stronę. Inne sądy też nie są takie złe, jak to jeszcze wyglądało kilka lat temu. Poprawia się i naszą rolą jest to, aby naszym dziciom i wnukom żyło się lepiej. Od marudzenia nikt dobrobytu się nie dorobił.

pytania dodatkowo, to o co chcesz pytać?? Staraj się to układać i punktować, tak aby moja odpowiedź mogła być w miarę czytelna.

1. jaki pozew przeciwegzekucyjny??!!! przecież nikt Ci o tym nie pisał;
2. sprzeciwianie się egzekucji nie jest sformalizowanym wnioskiem, bo prawo takiego nie zna;
3. w esądzie kogoś przesłuchiwali??!!! co za głupoty opowiadasz??!!
rafal_26 jest off-line  
17-06-2013, 18:37  
Janusz.C.M.
Administrator
 
Janusz.C.M. na Forum Prawnym
 
Posty: 36.617
Domyślnie RE: Dług w firmie PRESCO INVESTMENTS s.a.r.l., INTRUM JUSTITIA lub innej FW cz. II

Cytat:
Napisał/a antypresco Zobacz post
dlatego nie należy odprowadzać podatku w takim kraju i
Ostrzeżenie za namawianie do niepłacenia podatków.
Janusz.C.M. jest off-line  
18-06-2013, 01:17  
antypresco
Użytkownik
 
Posty: 40
Domyślnie RE: Dług w firmie PRESCO INVESTMENTS s.a.r.l., INTRUM JUSTITIA lub innej FW cz. II

Cytat:
Napisał/a Janusz M. Zobacz post
Ostrzeżenie za namawianie do niepłacenia podatków.
Nie namawiam do niepłacenia podatków, bo jak się ma tutaj dochód to się płaci i trzeba, ale wystarczy nie pracować w tym kraju i jak nie ma się tutaj ani złotówki dochodu, to z tego co mi powiedziano w US pracując w kraju gdzie mamy umowę o unikaniu podwójnego opodatkowania (np UK) to nie muszę tutaj w ogóle składać zeznania podatkowego...
Mało tego u nas też nie trzeba płacić podatku-ma się zwrot jeśli nie przekroczy się pewnych kwot, więc w pewnym sensie też co niektórzy tutaj mogą czuć się jak w raju podatkowym


To oczym pisze tutaj to inna sprawa. Przedawnione roszczenie (zasądzone >10 lat temu) skierowane do komornika po >10 latach ale nie było sprawy w EPU, tylko zwykły nakaz zapłaty w upominawczym zwykłym sądzie z września 2002r. w czasach, kiedy po lekcjach historii myślałem, będąc na studiach technicznych, że jak ktoś jest osądzony i nawet o tym nie wie to przynajmniej sąd powinien dostarczyć do rąk własnych taki wyrok, bo nawet w średniowieczu takie zasady obowiązywały.
Więc nie zawinił nikt z domowników, tylko listonosze u nas wydają wyroki czasami, a wtedy o tym nie wiedziałem jeszcze
Poza tym nie mam obowiązku trzymać 100lat dokumentów jeśli nawet byłoby to wtedy zapłacone i o tym pamiętać, bo już dawno nie mam kont w wabankach z tamtych zamierzchłych czasów-prehistorii informatyki.

Problem w tym, że po >10iu latach do komornika dopiero to skierowali (cesja była zrobiona, bo rzekomy wierzyciel chyba dopiero w 2008r. się pojawił na rynku i dołaczył do stada hien polujących na jelenie-ale podobno nie przerywa to przedawnienia).
Wniosek do komornika wpłynął dopiero w tym roku.
Z tego co się orientuję wyroki z nakazem zapłaty przed 2012r. chyba nie wymagały składania wniosku o wydanie tytułu wykonawczego (teraz w EPU tylko tak dalej chyba zostało), więc ten nakaz zapłaty z orzeczenia z 2002r. jest tą "inwestycją" którą postanowiły hieny sobie upolować, dlatego złożyły to do komornika poza moim miejscem zamieszkania, bo wtedy trudniej to sprawdzić na miejscu u komornika, no i pozew przeciwegzekucyjny jak złożę o pozbawienie wykonalności tego tytułu, to będe musiał do sądu przy którym działa ten komornik, a nie do mojego ulubionego w miejscu zamieszkania, bo tutaj bym miał blisko.
A hienom zależy na tym, żeby ktoś popełnił błąd i komornik zdążył wcześniej zedżeć ze mnie skórę, zanim coś wywalczę w sadach, a wiadomo, ze przecież to jszcze ni ete czasy, gdzie korespondencja z sadu szybko dotrze, bo o ile zwykły obywatel może za kilka groszy więcj wysłać priorytet z potwierdzeniem odbioru, to ważne postanowienie z sadu musi swoje na poczcie odczekać swoje.
Oczywiście w XXI wieku nie można przez internet sprawdzić akt sprawy w odległym o kilakset km sadzie (jak np. w tym EPU), więc pozostaje.... czekać... i płacić za nić wyrwijgroszom i krwiopijcom, którzy garściami korzystają z bezwładności naszych sadów i pozwalają tym samym nas okradać.
Oczywiście nie jestem jeleniem i nie pozwolę się upolować hienom,
tylko problem w tym, że do tego sądu trochu daleko i może jednak lepiej gdyby jakiś adwokacina się tym zajął, bo przynajmniej dowaliłby im koszty procesu, bo obywatel w sadzie to z założenia ma mnóstwo czasu i jego przejazdy do sadu nic nie kosztują, tylko ma czekać jak hieny podejdą mu pod płot i je karmić, do do niewiadomo jakiego czasu, bo oczywiście w sadzie wszystko jest zgodne z prawem i może się bronić w razie czego.
A to że na naboje nikt mu nie da zaliczki to już inna sprawa, bo z założenia kazdy powinien mieć kasę na zapłacenie myśliwemu za walkę z hienami, bo inaczej nawet jak wygra jakąś sprawę, to i tak kosztów listów poleconych i innych kosztów poniesionych nikt mu nie zwróci, bo to tylko należy się myśliwym polującym na hieny.
Powiedzmy, że mam już dowody na to że egzekwowane jest przedawnione orzeczenie i ładnie kancelaria komornika póki co odpowiada na moje pisma.
Zgodnie z pouczeniem przysługuje mi prawo do złożenia pozwu przeciwegzekucyjnego (jest to też w pouczeniu).
Chodzi o pozbawienie wykonalności tytułu którym się posługują w związku z przedawnieniem ORZECZENIA.
I nie ma co wnikać co było kiedyś bo to już nie istotne.
Hieny są głodne i podstepnie błedny adres we wniosku do komornika podały na dodatek, dlatego zrobię wszystko żeby je pogonić daleko w las, żeby już więcej nie węszyły pod moim płotem....
I chyba jestem na dobrej drodze. Dowody w sprawie już praktycznie zebrałem, więc byc może z jakąś kancelarią będzie trzeba się dogadać, żeby sobie zarobili na futerkach z hien
antypresco jest off-line  
19-06-2013, 23:08  
Agatiria
Początkujący
 
Posty: 12
Domyślnie RE: Dług w firmie PRESCO INVESTMENTS s.a.r.l., INTRUM JUSTITIA lub innej FW cz. II

Witam.
Złożyłam skargę do SR na czynności komornika, który obciążył mnie: 1) kosztami zastępstwa adwokackiego 2) kosztami postępowania egzekucyjnego. Otrzymałam postanowienie Sądu, który uchylił pkt 1 i zmienił pkt 2 postanowienia komornika w ten sposób, że: ustalonymi kosztami postępowania egzekucyjnego obciążył wierzyciela (który ponosi konsekwencje swoich działań, czy też zaniechań) a jednocześnie brak podstaw do przyznania kosztów zastępstwa prawnego na rzecz wierzyciela i tym bardziej obciążanie nimi pozwanego. Ponadto zasądzić od wierzyciela na rzecz skarżącego tytułem kosztów postępowania sądowego 100 zł. Presco zwróciło 100 zł. Mam jednak pytanie: czy pismo o zwrot kosztów zastępstwa adwokackiego i kosztów postępowania egzekucyjnego wysłać do Presco czy komornika, czy do jednego i drugiego?
Agatiria jest off-line  
19-06-2013, 23:38  
antypresco
Użytkownik
 
Posty: 40
Domyślnie RE: Dług w firmie PRESCO INVESTMENTS s.a.r.l., INTRUM JUSTITIA lub innej FW cz. II

Cytat:
Napisał/a Agatiria Zobacz post
Otrzymałam postanowienie Sądu, który uchylił pkt 1 i zmienił pkt 2 postanowienia komornika w ten sposób, że: ustalonymi kosztami postępowania egzekucyjnego obciążył wierzyciela
No pięknie. A sama wyprodukowałaś taką skuteczną skargę, czy z pomocą jakiegoś adwokaciny?

Daj znać jak już jakiś exspert z tego forum się wypowie gdzie takie ładne postanowienie sądu SR wysłać, ale to chyba komór obciazył to poewnie do niego, ale nie wiem sąd mu nie wysyła tego, skoro w skardze to on jest na celowniku?

Przerabiam temat Presco, ale póki co udało mi się wnieść skuteczny sprzeciw w terminie, więc chyba niestety nie będę miał przyjemności poznać jakiejś seksownej windy z Presco w sądzie

A możesz powiedzieć, czy może przypadkiem te hieny z Presco do komornika skierowały coś do egzekucji zasądzone wcześniej na błędny adres, czy jakoś inaczej, no bo chyba jak wniesie się skutzecznie sprzeciw i jest postanowienie o przekazaniu do SR to chyba raczej nie mają szans posłużyć się takim nakazem "bezpłaty", bo raczej klauzuli wykonalności nie dostaną na coś co w całości utraciło tam moc nakazu zapłaty?
Co było przyczyną takiej wspaniałomyslności i nieomylności sądu w Twoim przypadku?
Bo Presco musiało sie postarać i cos przeskrobać konkretnie, żeby tak bez żalenia się i przeciągania sprawy w SO oddać Ci kasę...
Własnie zastanawiam się jak obciażyć ich kosztami jak wycofają ten pozew w SR i tutaj jest to w miarę opisane przez sędziego sądu:
RP: Skutki cofnięcia pozwu

Wygląda na to że można ich w ciągu dwóch tygodni by było obciażyć występując z wnioskiem, tylko te hieny z Presco pewnie w ogóle nie prześlą dowodów w sprawie i oleją wezwania do uzupełnienia pozwu....
Jak to się mają te wybiegi np. Presco po skierowaniu z EPU do SR do tego opisanego przez sędziego tutaj?
No bo chyba nieuzupełnienie braków formalnych na wezwanie sądu to nie to samo co cofnięcie pozwu-więc chyba tutaj coś też przeginają... jak im dowalić koszty w takim wypadku, bo p rzecież sprzeciw też jakiś radca prawny mógł "za drobną opłatą" napisać komuś i dlaczego ktoś miałby być pokrzywdzonym z tego powodu, jak nie dojdzie do rozprawy w SR po przekierowaniu z EPO z ich winy?

Zobaczymy jak to wygląda w praniu, bo czasami co sąd to obyczaje różne -wystarczy poczytać na EBOS.pl
antypresco jest off-line  
20-06-2013, 10:48  
rafal_26
Przyjaciel forum
 
Posty: 16.469
Domyślnie RE: Dług w firmie PRESCO INVESTMENTS s.a.r.l., INTRUM JUSTITIA lub innej FW cz. II

1. jeśli komornik pobrał należności adwokackie itp. i przekazał wierzycielowi, wówczas należy wezwać presco do ich zwrotu; jeśli komornik ich nie przekazał wierzycielowi, to winien Ci je zwrócić; odpowiedź więc jest taka, że do presco i komornika wysyłasz z żądaniem zwrotu - chyba że wiesz to co wyżej;
2. pozxa tym kolego antyperesco może wreszcie przeczytaj ze zrozumieniem ten wątek, bo wiele razy wskazywaliśmy rozwiązanie;
rafal_26 jest off-line  
20-06-2013, 12:46  
kryspinek
Początkujący
 
Posty: 7
Domyślnie RE: Dług w firmie PRESCO INVESTMENTS s.a.r.l., INTRUM JUSTITIA lub innej FW cz. II

Witam
Przeczytałem obydwa tematy. Jako że moja sprawa jest ciut inna pozwolę sobie zadać krótkie pytanie.

Wczoraj dostałem od komornika wezwanie do zapłaty za II ratę składki OC, auto sprzedałem. Dotychczas nic nie wiedziałem o zaległości czy pominięciu przez UNIQA mojego pisma. Firma UNIQA mając stary adres (nie mieszkam tam od lat nieruchomość sprzedałem) złożyła pozew do e-sądu na stary adres. Na stary adres przychodził nakaz zapłaty i oczywiście pierwsza korespondencja od komornika. Niestety przeszukałem dokumenty aut i niestety nie posiadam potwierdzenia, że wysłałem listem poleconym umowę do UNIQA. Prosił bym informację w zakresie:
Czy wysłać do e-sądu zażalenie na postanowienie nadaniu klauzuli wykonalności i prośbę o doręczenie nakazu na właściwy adres? Czy może jednak o przywrócenie terminu i sprzeciw (pomimo faktu, że nie mam jak udowodnić że umowa została wysłana). Które rozwiązanie będzie korzystniejsze.
Liczę się oczywiście z tym że muszę pokryć kwotę raty (mój błąd) i koszty sądowe ale chciałbym uniknąć wg. mnie niesłusznych kosztów egzekucji komorniczej.

Komornik nie ściągnął jeszcze należności z konta czy w takim układzie informować komornika o złożeniu pism do esądu? Czy muszę odpowiadać na żądanie udzielania wyjaśnień.
kryspinek jest off-line  
20-06-2013, 16:32  
rafal_26
Przyjaciel forum
 
Posty: 16.469
Domyślnie RE: Dług w firmie PRESCO INVESTMENTS s.a.r.l., INTRUM JUSTITIA lub innej FW cz. II

Sprawa jest o tyle inna, że roszczenie jest zasadne.

Wszystko wyjaśniałem 5, 3 10 i 12 stron temu.
rafal_26 jest off-line  
20-06-2013, 20:42  
kryspinek
Początkujący
 
Posty: 7
Domyślnie RE: Dług w firmie PRESCO INVESTMENTS s.a.r.l., INTRUM JUSTITIA lub innej FW cz. II

Dziękuję, wracam do lektury
Widocznie nie doczytałem ze zrozumieniem

Pozdrawiam
kryspinek jest off-line  
21-06-2013, 08:44  
kryspinek
Początkujący
 
Posty: 7
Domyślnie RE: Dług w firmie PRESCO INVESTMENTS s.a.r.l., INTRUM JUSTITIA lub innej FW cz. II

Doczytałem, widać wcześniej mi to umknęło, percepcja się zmniejsza wraz z każdym postem a było ich tam trochę
Zatem składam:
1. wniosek o przywrócenie terminu wraz z prośbą o doręczenie NZ na właściwy adres
2. sprzeciw ( ponieważ roszczenie jest zasadne co najlepiej wnieść w sprzeciwie? też wyjść z przedawnienia )
3. informację do komornika z prośbą o nieprzekazywanie należności wierzycielowi.

Zakładając, że dostanę taki NZ 460 + koszty sądowe na właściwy adres a komornik pociągnie z mojego konta należność z wszelakimi kosztami obecnie 1065 pln to jak to potem wyprostować?
kryspinek jest off-line  
21-06-2013, 11:18  
rafal_26
Przyjaciel forum
 
Posty: 16.469
Domyślnie RE: Dług w firmie PRESCO INVESTMENTS s.a.r.l., INTRUM JUSTITIA lub innej FW cz. II

Nie rozumiem.

Jeśli dostałeś nakaz, to trzeba było go zapłacić. Czego teraz oczekujesz?
rafal_26 jest off-line  
21-06-2013, 12:47  
kryspinek
Początkujący
 
Posty: 7
Domyślnie RE: Dług w firmie PRESCO INVESTMENTS s.a.r.l., INTRUM JUSTITIA lub innej FW cz. II

NZ na oczy nie widziałem bo został wysłany na adres nieruchomości, którą sprzedałem w 2009 roku. pomimo tego uznano go za doręczony i sprawa trafiła do komornika.

Nie jest moją winą że, ktoś podał zły adres (być może celowo) i przez to muszę dodatkowo wypłacić ponad 500 pln na koszty egzekucji komorniczej bo sąd niesłusznie uznał zastępcze odręcznie.

W tym problem...
...chcę podważyć uznanie zastępczego doręczenia i złożyć wniosek o dostarczenie nakazu pod właściwy adres żeby jak biały człowiek go zapłacić, bo skoro dług wynika z mojej winy a raczej z faktu braku możliwości udowodnienia, że nie powinien zaistnieć (brak potwierdzenia listu poleconego) to chce go uregulować. Mój błąd, mój koszt.

Pytanie tylko jak to zrobić bo złożenie sprzeciwu jest wg. mnie trochę nietrafne (może się mylę nie wiem bo to moja pierwsza taka sytuacja) może powinienem podważyć uznanie zastępczego doręczenia i wnieść o dostarczenie NZ na właściwy adres. Tylko jak to najlepiej zrobić, jakie pisma skierować do sądu. Nie chciałbym na podstawie zażalenia na postanowienie o klauzuli przeciągać temat w miesiące (tak przynajmniej wyczytałem z tego tematu ze tak jest).
kryspinek jest off-line  
21-06-2013, 14:41  
rafal_26
Przyjaciel forum
 
Posty: 16.469
Domyślnie RE: Dług w firmie PRESCO INVESTMENTS s.a.r.l., INTRUM JUSTITIA lub innej FW cz. II

Więc po co piszesz, że wysłano nakaz pod właściwy adres?!

Przeczytaj post Agatrii i zauważ, co ona osiągnęła i dlaczego.
Właśnie osiągnęła obciążenie kosztami egzekucji wierzyciela. Sąd tak postanowił, bo doręczenie było bezskuteczne. Wnoszenie sprzeciwu może mieć sens. Być może źle obliczyli odsetki, źle zaksięgowali należności, czy w ogóle nie mają dokumentów. Trzeba spróbować.

Dlatego zaprosiłem Cię do ZAPOZNANIA się z tym wątkiem.
rafal_26 jest off-line  
21-06-2013, 17:53  
Agatiria
Początkujący
 
Posty: 12
Domyślnie RE: Dług w firmie PRESCO INVESTMENTS s.a.r.l., INTRUM JUSTITIA lub innej FW cz. II

Do antypresco: Skargę na komornika napisałam sama, wniosłam ją do SR a nie SO. Komornik ściągnął wszystkie pieniądze i wydał postanowienie o zakończeniu postępowania egzekucyjnego, jednocześnie obciążając mnie kosztami, o których pisałam wyżej. W skardze pisałam, że egzekucja była niecelowa, gdyż w terminie 7 dni wniosłam sprzeciw od nakazu zapłaty (którego nie otrzymałam bo był wysłany na zły adres), a ja o sprawie dowiedziałam się dopiero przez zajęcie wynagrodzenia za pracę przez komornika, a komornik o tym wiedział (o wniesieniu sprzeciwu) bo go poinformowałam pismem. Sąd przed rozpatrzeniem ww. skargi wezwał FW do uzupełnienia dokumentów, a FW tego nie zrobiła, więc wydał takie postanowienie. Czeka mnie jeszcze sprawa w SR.
Dziękuję Rafal 26 za wskazówki.
Agatiria jest off-line  
Zamknięty temat

Podobne wątki na Forum Prawnym
Wątek
§ Dług na allegro , sprawa w firmie windykacyjnej Intrum Justitia (odpowiedzi: 25) Witam Otóż moja prowizja za sprzedaż sprzętu na allegro wynosi 38,75 gr , list od allegro dostałem około 20 lipca , zlekceważyłem to , potem dali mi...
§ Dług w firmie PRESCO INVESTMENTS s.a.r.l., INTRUM JUSTITIA lub innej FW cz. III (odpowiedzi: 999) ________________ Niniejszym otwieram III część wątku o problemach z firmami windykacyjnymi ________________ wezwanie w charakterze strony.A...
§ Presco Investments s.a.r.l (odpowiedzi: 2) Witam, W styczniu tego roku komornik zajal mi konto z tytulu dlugu wobec wierzyciela firmy Presco Investments s.a.r.l. Po telefonie do firmy...
§ Dług w firmie PRESCO INVESTMENTS s.a.r.l. czy przedawniony?? (odpowiedzi: 997) Witam, mam wielki problem w dniu 13.02.2010 dostałem sądowy nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym w sprawie długu wobec firmy Presco.Sprawa...
§ Presco Investments S.á r.l. (odpowiedzi: 1) Prosze o pomoc!Co mam odpisac?Mo im zdaniem sprawa jest przedawniona!Jak to sformulowac zeby dobrze wygladalo! N A K A Z Z A P Ł A T Y W...
§ Presco Investments???!!! (odpowiedzi: 1) Witam wszystkich, Prosze o pomoc w sprawie pisma ktore otrzymalem od komornika gdzie wierzycielem jest juz znana z forum firma Presco....


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:10.