EOS. Wątliwości. - Forum Prawne

 

EOS. Wątliwości.

Przeglądając to forum jak i inne, natknąłem się na sporo wątków odnośnie właśnie tej firmy. Mój problem jest inny z tego względu, że na ogół ludzie mają pewność, że nie zalegają z długiem, a ja ...Wróć   Forum Prawne > Pomoc prawna z zakresu prawa prywatnego > Prawo cywilne > Windykacja


Odpowiedz
 
19-03-2019, 00:21  
Kropa94
Początkujący
 
Posty: 12
Domyślnie EOS. Wątliwości.

Przeglądając to forum jak i inne, natknąłem się na sporo wątków odnośnie właśnie tej firmy. Mój problem jest inny z tego względu, że na ogół ludzie mają pewność, że nie zalegają z długiem, a ja takiej pewności nie mam. Rzekoma nieuregulowana należność pochodzi od Orange w której miałem sporo usług i mogło coś mi umknąć we wrześniu 2017roku. Kwota jest symboliczna(mniej niż 100zł) stąd pytanie: płacić czy nie płacić? Chcę to zrobić dla świętego spokoju - firma wydzwania po kilka razy dziennie nawet w sobotę, oczywiście z różnych numerów, co uniemożliwia blokowanie. Moje wątpliwości dotyczą jednak wiarygodności ww. firmy. Z wyczytanych wcześniej postów nie mam gwarancji, że historia się skończy, a jeśli dług jest wyimaginowany, to zapłacenie go będzie swoistym przyznaniem się do niego i podstawą do dalszych nękań. Boje się również swoich danych. Były sytuacje w których bank został automatycznie obciążany różnymi kwotami na podstawie samego numeru konta vide be2.

Dziękuję za pomoc z góry.
Kropa94 jest off-line  
19-03-2019, 08:55  
Kanas
Moderator globalny
 
Kanas na Forum Prawnym
 
Posty: 22.100
Domyślnie RE: EOS. Wątliwości.

Nie wiem jakiej odpowiedzi oczekujesz. Jak widać, zapoznałeś się z podobnymi tematami, wiedzę masz. Nikt za Ciebie nie podejmie decyzji. Jak już, to możesz poprosić o przedstawienie potwierdzenia cesji, czy też faktu działania ww. firmy w imieniu sieci komórkowej i wtedy zdecydować.
Kanas jest off-line  
Odpowiedz


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:50.