Rezygnacja z usługi Pobieraczek bez konieczności zapłaty

  • Autor wątku Autor wątku kasiu35
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
Status
Ten wątek został zamknięty.
Umawianie się na odpłatne "wizyty" w grupie w na tym forum nie będzie tolerowane, nawet jakby miałaby być to opłata "za coś" w imię "czegoś".
Tak więc proszę zaprzestać stosowania tego typu praktyk. Tu nie Gazeta Prawna.

Ten temat powinien zostać już dawno zamknięty, bo wszystko co mogło mieć wpływ na pozytywne rozwiązanie sprawy już zostało tutaj powiedziane. Jednak wiem, że przy takim posunięciu pojawiłoby się zaraz pełno "tematów-córek" które odnosiłyby się do kwestii tutaj już omówionych.

Zdaję sobie sprawę, że nikomu nie chce czytać 120 stron - ale nie jest to moja wina. Parę miesięcy kasowałem ten spam oraz powielające się pytania i odpowiedzi (gdyby nie to spokojnie temat miałby z 500 stron), ale jak widać na niewiele się to zdało.

Kto chce przeczytać "w skrócie" o tej kwestii zapraszam na :
http://www.uokik.gov.pl/aktualnosci.php?news_id=1970
oraz
Konsument w sieci - O Pobieraczku słów kilka...(na dole jest wzór na odstąpienie)

Jeśli nie widzisz tutaj swojego posta - oznacza to, że go skasowałem! (powód j/w)

Pewne podsumowanie umieściłem na:

Konsument w sieci: Co słychać w sprawie Pobieraczka ?
 
Ostatnia edycja:
dokladnie tak jak piszesz, te listy nawet nie sa polecone, równie dobrze moga "zginac"na naszej zoorganizowanej poczcie polskiej:P
 
Colder napisał:
I to chyba powinna być treść jedynego posta w tym temacie.
Przynajmniej ci, którzy szukają pomocnych informacji, mieliby szanse je znaleźć...

Ja wiem, że to ja zaproponowałem przyklejenie tego tematu, ale w obecnej jego formie mija się to z celem. Ludzie zakładają, że w temacie przyklejonym znajdą konkretne tyczące się ich sprawy informacje, a nie rozwleczoną dyskusję bogato przetykaną wklejanymi listami, których treść doskonale znają.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
Podsumujmy.
1300 stron z czego może 15 merytorycznych.
Temat dotyczący ważnego problemu skończył jako półprodukt do średniej jakości kotleta.
Niestety tłumaczenie ze strony Coldera nic nie daje, wykazał anielską cierpliwość moderując ten wątek od dłuższego czasu.
Czas to zakończyć.
Każdy łeb tej Hydry w innych działach będzie ucinany.
Temat zamykam. D e f i n i t y w n i e.
 
Ostatnia edycja:
Status
Ten wątek został zamknięty.
Powrót
Góra