Facebook, wiadomości prywatne

  • Autor wątku Autor wątku dawid5696
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
D

dawid5696

Nowy użytkownik
Dołączył
07.2019
Odpowiedzi
2
Witam serdecznie. Poptrzebuje pomocy. Dzisiaj w miejscu pracy miałem sytuacje kiedy nie wylogowalem sie z serwisu Facebooku a jeden ze współpracowników pózniej wszedł na moje konto, czytając wiadomości prywatne i do tego robił zdjęcia tych wiadomości. Po czym „chwalił” się nimi innym pracownikom. Co mogę zrobić po tym incydencie? Czy takie zachowanie jest karalne? Bardzo proszę o pomoc i pozdrawiam.
 
To, że czytał nie jest karalne, bo sam się nie wylogowałeś. To, że porobił zdjęcia i rozpowszechniał jest karalne, ale co? Złożysz zawiadomienie? A mogłeś w pracy siedzieć na prywatnym fejsie?
 
Wszedł, poczytał, porobił zdjęcia po czym chwalił się tym innym pracownikom. Ok. Jeśli tylko chwalił się, ze czytał i robił zdjęcia to nie jest karalne. Jeśli pokazywał to jest :)
 
Na Facebooku mogę siedzieć bo obsługuje firmowy fanpage.
Chwalił sie w sensie pokazywał zrobione zdjecia innym pracownikom.
 
gringo9 napisał:
... po czym chwalił się tym innym pracownikom. ...
Jeszcze raz, gdzie tutaj ma miejsce rozpowszechnianie:?:


PS.
Rozpowszechnianie to udostępnianie bliżej nieokreślonej liczbie osób.
 
Ostatnia edycja:
Powrót
Góra