Mandat

  • Autor wątku Autor wątku andej
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
A

andej

Nowy użytkownik
Dołączył
03.2011
Odpowiedzi
16
Wyjeżdżając z parkingu na ścieżce rowerowej potrąciłem rowezyste. Nic poważnego się nie stało, było to bardziej najechanie. Skończyło się na siniaku na nodze.
Otrzymałem oczywiście mandat i to nie mały.
Jednak w domu zdałem sobie sprawę że ta ścieżka rowerowa jest kierunkowa. Pan najechał z prawej strony samochodu,czyli poruszał się pod prąd.Wedlug strzałek na ścieżce powinien poruszać się w kierunku przeciwnym.
Czy jest to jakaś forma obrony i czy jest szansa na anulowanie mandatu
 
Tak jak poprzednicy piszą - przyjęcie mandatu zamyka drogę SKUTECZNEGO uchylenia tego prawomocnego mandatu.
Ale... nawet gdybyś go nie przyjął fakt jazdy "pod prąd" nie miałby żadnego znaczenia dla twoich obowiązków. CIESZ SIE(!), że skończyło się tylko na siniaku i bądź lepszym kierującym by w przyszłości rodzina za tobą nie płakała i po każdym widzeniu.
 
Powrót
Góra