PiLne!!!!!Dotyczy ulgi prorodzinnej!!

  • Autor wątku Autor wątku miroslaw
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
M

miroslaw

Nowy użytkownik
Dołączył
09.2006
Odpowiedzi
5
Prosze o odpowiedz ,czy jesli rozlicze w tym roku moje dzieci (2corki),sam zarabiam ok 1400netto,to czy na tym nie strace ,bo slyszalem ,ze jesli dostane jakis zwrot to w przyszlym roku rozliczeniowym ten zwrot bedzie doliczony do mojego dochodu i pewnie nie dostane juz rodzinnego i dodatkow z tym zwiazanych .Jesli ktos umie odpowiedziec na moje pytanie bede bardzo wdzieczny .
Pozdrawiam
 
Na to pytanie nie można odpowiedzieć, jeśli nie dokona się stosownych obliczeń, a na dokonanie takowych jest zbyt mało danych.
Mogę tylko potwierdzić, że zwroty nadpłaconego podatku doliczane są do dochodu rodziny.
Proszę pamiętać, że tu nie można ogólnikowo stwierdzić "około".
 
dziekuje za odpowiedz ale i tak nic niewiem ,bo skoro odprowadzilem podatku ok 2000to wiem ,jesli skorzystam z ulgi to US oddami tylko te 2000 ,ale czy te 2tys beda wchodzic w dochody na nastepny rok?????
 
Powiększają dochód w roku w którym zostały, czy też zostaną wypłacone, (czyli w 2008), a nie w następnym.
 
No tak ale chodzi mi o nastepny rok rozliczeniowy rodzinnego,dziekuje bardzo za odpowiedzi
Pozdrawiam
 
Powrót
Góra