Podważenie notarialnego dokumentu przez urzędnika

  • Autor wątku Autor wątku Xoldus
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
X

Xoldus

Nowy użytkownik
Dołączył
12.2015
Odpowiedzi
8
Dzień dobry,

Mam taką sytuacje. Urzędniczka podważyła potwierdzenie notarialne kopi dokumentu. Czy ona ma w ogóle do tego prawo? Jak postępować w takiej sytuacji?

Licencja została wydana na podstawie kopi dokumentu (zgodnie z ustawą) Jednak urzędniczka przy wydaniu życzy sobie oryginału tego dokumentu. Oryginału jej nie dostarczę ponieważ dokument nie jest wydany na mnie. Dlatego właśnie ustawodawca nie wymaga oryginału ponieważ mogę posługiwać się certyfikatem kogokolwiek innego posiadającego konkretne uprawnienia z uni europejskie. Równie dobrze z Lizbony.

Nie wspomnę o tym, że złożyłem dokumenty przez ePUAP a urzędniczka kazała mi nie korzystać "z dziwnych stron dziwnych ministerstw" i przyjść osobiście.

Również przez telefon usłyszałem, że "coś Pan kręci"

Jak sobie radzić z takim podejściem? Chce odebrać licencje i mieć już spokój.
Proszę o pomoc.
 
Powrót
Góra