Pomocy prawo niemieckie

  • Autor wątku Autor wątku Ksenia1993
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
K

Ksenia1993

Nowy użytkownik
Dołączył
03.2016
Odpowiedzi
1
Witam, byłam zatrudniona w niemieckiej firmie przez agencje. Nie stawilam się w pracy jednego dnia bez usprawiedliwienia i zostałam wyrzucona w trybie natychmiastowym. Wynagrodzenia nie otrzymałam bo rzekomo nie mieli mojego konta mimo że wcześniej otrzymywałam wynagrodzenie od nich. Kazali mi poczekać miesiąc i dzisiaj otrzymałam wynagrodzenie alen zabrali mi 3/4 wypłaty,niby kara za porzucenie pracy... czy jest to zgodne z prawem? Co w takiej sytuacji robić? Proszę o pomoc
 
Ostatnia edycja:
Taka kara jest jak najbardziej zgodna z prawem. Nieodpowiedzialność kosztuje. W momencie, kiedy Pani nie stawiła się do pracy, agencja pracy zapewne otrzymała również kare od niemieckiej firmy w której wykonywała Pani prace.
Szczegóły na temat takich wybryków są zawarte w pani umowie, która Pani podpisała, a tym samym zgodziła się na te warunki.
 
Powrót
Góra