D
destructor
Stały bywalec
- Dołączył
- 01.2009
- Odpowiedzi
- 26 868
Temat o pałce już był i tam wywody były. Nie można takiej pałki posiadać i tyle.
Podążaj za instrukcjami wyświetlonymi na poniższym wideo, aby zainstalować aplikację internetową na Twoim urządzeniu.
Uwaga: Ta opcja może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach internetowych.
Albo co bardziej prawdopodobne, nie poniesie żadnej kary. Nawet tu na forum były przypadki umorzenia postępowania w sprawie zatrzymania za tą śmiercionośną pałkę z zaślepką.destructor napisał:niech zloży sprzeciw i wniesie o powołanie biegłego, najwyżej dostanie jeszcze koszty do zapłaty za niego.
Zapamiętam, zdaniem użytkownika @Szakal NIE MOŻNA i koniec kropkaSzakal5 napisał:Nie można takiej pałki posiadać i tyle.
Nie można i dyskusja Twoja jest nie potrzebna
Rozumiesz, co znaczy zapis wymagający interpretacji, czy jest to poza Twoimi możliwościami, podobnie jak rozsądek i logika?Szakal5 napisał:widocznie nie umiesz szukac w google jak ciągle próbujesz podważyc wyraźnie napisaną ustawe(a to że ona ma taki zapis nie ciekawy to i tak tego nie zmienisz dopóki taki jest zapis trzeba do niego się stosowac czy Ci się podoba czy nie)
Doprawdy? Widzisz, uczciwy człowiek może się w pełni legalnie takową pałką obronić. Proste, co?Szakal5 napisał:Chodzi mi o to że jak byś miał kij do baesboola możesz powiedziec że do gry, nie do celów przestępczych, nóż do wyprawy do lasu na grzyby, ryby itp A Pałka??? Nie masz innego punktu zaczepienia
Szakal5 napisał:Nie masz innego punktu zaczepienia , pałka służy do pozbawienia kogoś zdrowia a nawet życia.
Disadvantages(....)
Most expandable batons have most of their weight concentrated at the grip and the tip tends to be the lightest part since it is the thinnest part of the baton. As such it may deliver less forceful blows than a fixed baton.
Więc droga otwarta. Natomiast tu na forum chciał poznać opinie, więc je poznał.Albo co bardziej prawdopodobne, nie poniesie żadnej kary. Nawet tu na forum były przypadki umorzenia postępowania w sprawie zatrzymania za tą śmiercionośną pałkę z zaślepką.
Szakal5 napisał:Dałem przykład aby rozjaśnic temat koledze, nie będziemy wymieniac legalnych rzeczy które służą do pozbawienia zdrowia lub życia, bo jak mówią statystyki najwięcej zabójstw w polsce jest za pomocą noża kuchennego. Mówimy o tym co jest nie legalne czyli pałka. A nie samochód którym można zabic nawet 20 osób wjeżdzając w przystanek-zabic można nawet ręką ale nie będziemy nikomu amputowac bo może stanowic narzedzie zbrodni. Tylko zauważ że ten nóż, samochód,ręka ma inny cel istnienia niż pałka. Pałka jest do bicia kogoś i koniec, może służyc oczywiście do samoobrony,cwiczen ale tylko i wyłącznie gdy masz POZWOLENIE.
Szakal5 napisał:Otóż nie takie proste jak widzisz bo nie może się obronic jak nie ma pozwolenia.
No co Ty, poważnie?Szakal5 napisał:To są tylko opinie sąd i prokurator może ich wcale nie brac pod uwagę mają do tego prawo.
Boże, co za bzdury...Szakal5 napisał:Otóż nie takie proste jak widzisz bo nie może się obronic jak nie ma pozwolenia. Nie dosc że zostanie oskarżony o napad/atak to jeszcze o dokonanie napadu/ataku nie dozwoloną bronią. Za co grożą kolejne lata.
Jeśli przegapiłeś, to przeczytaj raz jeszcze:Szakal5 napisał:ja mówie o tym ze pałka jest nie dozwolona szczegolenie z metalowym zakonczeniem itp