strona facebook i LinkedIn

  • Autor wątku Autor wątku medievil
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
M

medievil

Nowy użytkownik
Dołączył
07.2011
Odpowiedzi
29
Dzień dobry,

W ramach własnej inicjatywy stworzyłem stronę facebook oraz LinkedIn na rzecz pracodawcy, które promowały firmę oraz produkty. Linki znajdują się w stopkach maili od wszystkich pracowników od ok. 1,5 roku.

Kto ma prawo do tych stron? Obecnie już nie pracuję dla danego pracodawcy i nie wiem czy zapomnieć o tych stronach, przekazać je oficjalnie czy nawet je odsprzedać byłemu pracodawcy (tak wiem, niemoralne ale nie rozstałem się w najlepszych okolicznościach).

Strony podpięte są tylko i wyłącznie do moich prywatnych kont.

pozdrawiam
 
Nie napisałem że nie było to uzgodnione z pracodawcą.
 
Nie napisałeś również, że było, stąd pytanie. Zatem wszystko leży w szczegółach Waszych uzgodnień czy mamy do czynienia z utworem pracowniczym czy nie.

[FONT=&quot]Użyj też opcji - szukaj bo temat "utworu pracowniczego" był wielokrotnie omawiany.[/FONT]
 
Dziękuję, nie znam terminilogii stąd też post.
 
Powrót
Góra