Ubezpieczenie - urząd pracy - pytanie.

  • Autor wątku Autor wątku Stranek
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
S

Stranek

Nowy użytkownik
Dołączył
02.2007
Odpowiedzi
23
Witam

Jestem bezrobotny.
Pójdę się zarejestrować do urzędu pracy bo nie mam pracy i dostanę ubezpieczenie.

Czy te ubezpieczenie będzie ważne w razie gdy po wizycie u lekarza będę powiedzmy musiał iść do szpitala? Liczy się moment , w którym podjąłem wizyty u lekarza itd. ?

Chodzi mi to czy w razie jakiejś operacji czy czegoś mam zwykłe ubezpieczenie do leczenia nie chodzi mi o jakieś odszkodowania czy coś tylko zastanawiam się czy nie będzie problemów z leczeniem .
 
Ostatnia edycja:
Jest Pan objęty ubezpieczeniem zdrowotnym od dnia rejestracji w PUP. Czy to będzie zwykła wizyta lekarska czy też pobyt w szpitalu.
 
Dzięki Wodzu można zamknąć.
 
I do momentu aż się nie wylecze cały czas mam ubezpieczenie ?
 
Ostatnia edycja:
Stranek napisał:
I do momentu aż się nie wylecze cały czas mam ubezpieczenie ?
Ubezpieczenie obowiązuje dopóki posiada się status osoby bezrobotnej, a ten traci się z mocy prawa jeśli niezdolność do pracy przekroczy nieprzerwanie 90 dni. [FONT=&quot]Za okres nieprzerwany uważa się również okresy niezdolności do pracy [/FONT][FONT=&quot]gdy każda kolejna przerwa między okresami niezdolności do pracy wynosi mniej niż 30 dni kalendarzowych.[/FONT]
 
Powrót
Góra