umowa zlecenie a odpisy od podatku

  • Autor wątku Autor wątku stylerka
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
S

stylerka

Nowy użytkownik
Dołączył
02.2007
Odpowiedzi
1
witam, mam dość typowe pytanie, niemniej nie znalazłam odpowiedzi na nie, zatem pozwoliłam sobie napisać...

jestem studentką informatyki zatrudnioną na umowę zlecenie... czy mogę sobie odpisać coś od podatku? może np. koszty dostępu do internetu, czy koszt kursów zawodowych, podnoszących moje kwalifikacje... ?

z góry dziękuję pięknie za informację :)
 
Tylko ulga "internetowa" o której najlepiej poczytać:
http://www.pit.pl/ulga-internet/
Można otrzymać do 144,40 zł zwrotu, o ile kwota ta mieści się w kwocie zaliczek pobranych przez płatnika i wpłaconych do US.
Natomiast niepełnosprawni mogą korzystać z ulgi "rehabilitacyjnej".
 
[cytat="Janusz M."]Tylko ulga "internetowa" o której najlepiej poczytać:
http://www.pit.pl/ulga-internet/
Można otrzymać do 144,40 zł zwrotu, o ile kwota ta mieści się w kwocie zaliczek pobranych przez płatnika i wpłaconych do US.
Natomiast niepełnosprawni mogą korzystać z ulgi "rehabilitacyjnej".[/cytat]niepełnosprawni mogą korzystać z ulgi "rehabilitacyjnej". wiem że mozna odpisać od podatku max .2280,00. Na czym to polega jakie dokumenty trzeba przedstawić w Urzędzie Skarbowym wrazie kontroli
 
Powrót
Góra