upadlosc konsumencka

  • Autor wątku Autor wątku jerzygraca
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
J

jerzygraca

Nowy użytkownik
Dołączył
07.2018
Odpowiedzi
8
Jesli osoba prowadzaca dzialalnosc gospodarcza oglasza upadlosc konsumencka i nie ma z czego zaplacic dla mnie naleznosci z tytulu wynajmu lokalu, czy jest sens skladac pozew do sadu, czy jest szansa ze odzyskam pieniadze za wynajem lokalu uzytkowego ? Czy po czasie gdy ta osoba odzyska zdolnosc splaty zapewne po latach bedzie wciaz musiala mi zaplacic ?
 
To sąd ogłasza upadłość dłużnika, powinieneś zostać poinformowany przez syndyka o upadłości i cześć lub całość zobowiązania powinna być zaspokojona z masy upadłościowej, po równo wobec wszystkich wierzycieli.
 
Czy ZUS i urzad skarbowy albo dostawcy sa uprzywilejowani ?
 
Czy po uplywie czasu kiedy dluznik stanie na nogi i bedzie w stanie placic, bedzie musial mi zaplacic czy nie ?
 
jerzygraca napisał:
Czy po uplywie czasu kiedy dluznik stanie na nogi i bedzie w stanie placic, bedzie musial mi zaplacic czy nie ?
Zależy od postanowieniu sądu.
 
Dzien dobry,
Czy ktos oglosil bankructwo w Szkocji z dlugami w Polsce? Czy bankructwo ogloszone w szkocji jest uznane w polsce? prosze o jakies artykuly prawne, linki cokolwiek
 
Powrót
Góra