koszty uzyskania przychodu pracownika, pit11

  • Autor wątku Autor wątku szogun559
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
gmarcing no i co dalej? tak moze zostac w mojej deklaracji? bedzie ok?
 
Faktycznie, aplikacja ma jakiś błąd i samowolnie zwiększa kwotę kosztów uzyskania przychodów. Polecam program PITy 2012. Działa bezproblemowo.

PS. proszę edytować posty, a nie pisać post pod postem.
 
ok bede stosowal sie do zalecen, a mozesz podac mi link do twojego programu?
 
no dzięki, ale w tym programie nie moge zaznaczyc zadnej opcji zeby dostac jakis zwrot za dojazd z innej miejscowosci?
 
Jest - zaznaczamy pole D.34.3 (po wcześniejszym wybraniu PIT11), a jeśli posiadamy bilety imienne dodatkowo kwotę możemy wpisać w polu "Wartość imiennych biletów okresowych na dojazd do pracy:"
 
Ostatnia edycja:
zaznaczylem ale to nic nie daje, kwota zwrotu podatku nie poniosla sie.
 
Skoro nie posiada Pan biletów imiennych (i to na większą wartość niż ustawowo 139,06zł/m-c), to kwota kosztów uzyskania przychodów będzie taka, jak na PIT11 (on już uwzględnia właśnie tą kwotę 139,06zł/m-c). W aplikacji PITy 2012 ma Pan uzupełniać tylko te pola, które uwzględnione są w PIT11 oraz ewentualne ulgi.
Nie uzyska Pan więc większej kwoty zwrotu podatku.
 
Ostatnia edycja:
Powrót
Góra