N
nkb
Użytkownik
- Dołączył
- 06.2013
- Odpowiedzi
- 59
ok nadal będę pisać KH ale podanie pełnej nazwy firmy nie jest przestępstwem ani pomówieniem. w żadnym moim poście nie było takiego określenia oprócz namowy na zgłaszanie na Policję.
Jeżeli rozmawiamy o firmie to należy ja określić po nazwie ogólnodostępnej w CEIDG .
Gdybyśmy zgłaszali i mówili o firmie "Pralnia xxxxxx " to ile firm miało by do nas pretensje i nas pozwały o szkalowanie.
Panie moderatorze skoro nas nie obejmuje GIODO to i Pana KH też.
Skoro jest to pełna nazwa firmy to jest ogólnodostępna. W całej sprawie nas też nie chroni GIODO bo nazwy firm nie są chronione.
To nie forum konsumenta tylko firm.
Staramy się ale sprawa i tak jest ogólnomedialna więc czy my łamioemy prawo czy Pan KH?
Jeżeli rozmawiamy o firmie to należy ja określić po nazwie ogólnodostępnej w CEIDG .
Gdybyśmy zgłaszali i mówili o firmie "Pralnia xxxxxx " to ile firm miało by do nas pretensje i nas pozwały o szkalowanie.
Panie moderatorze skoro nas nie obejmuje GIODO to i Pana KH też.
Skoro jest to pełna nazwa firmy to jest ogólnodostępna. W całej sprawie nas też nie chroni GIODO bo nazwy firm nie są chronione.
To nie forum konsumenta tylko firm.
Staramy się ale sprawa i tak jest ogólnomedialna więc czy my łamioemy prawo czy Pan KH?