A
Alfa-Styl
Nowy użytkownik
- Dołączył
- 04.2015
- Odpowiedzi
- 11
Witam,
prowadze sprzedaż przez internet i telefon - na odległość. Pewna kobieta kupiła ode mnie produkt - sa to rolety robione na zamówienie. Przesyłka miała być opłacona w całosci kurierowi. Pani otworzyła paczke przy kurierze i nie odebrała jej twierdząc , że wysłałem brzydkie kolory , przy czym sama je wybrała. Zaznaczę , ze mam regulamin sklepu i po mojej rozmowie z nią przyznała się , że nie czytała tego regulaminu. Poniosłem straty materialne - koszt zrobienia rolet , wysyłki ich i prawdopodobnie kolejnej przesyłki zwrotnej. Paczka jest jeszcze w magazynie firmy kurierskiej.
Prosze o odpowiedz.
prowadze sprzedaż przez internet i telefon - na odległość. Pewna kobieta kupiła ode mnie produkt - sa to rolety robione na zamówienie. Przesyłka miała być opłacona w całosci kurierowi. Pani otworzyła paczke przy kurierze i nie odebrała jej twierdząc , że wysłałem brzydkie kolory , przy czym sama je wybrała. Zaznaczę , ze mam regulamin sklepu i po mojej rozmowie z nią przyznała się , że nie czytała tego regulaminu. Poniosłem straty materialne - koszt zrobienia rolet , wysyłki ich i prawdopodobnie kolejnej przesyłki zwrotnej. Paczka jest jeszcze w magazynie firmy kurierskiej.
Prosze o odpowiedz.