D
..Daniel..
Użytkownik
- Dołączył
- 11.2016
- Odpowiedzi
- 344
Grzegorz002 napisał:Wobec tego koniec marzeń o wynikach przed pasterką. Dziękujemy władzom za znakomity wybór tegorocznych terminów egzaminów.
Z tym terminem egzaminu, to bym szkoły nie winił. Pamiętajmy, że praktycznie do połowy tego roku nie wiadomo było jak nabór ma wyglądać. Należy też wziąć pod uwagę, że znalezienie miejsca i terminu dla ponad 2 tys. zdających, to też niełatwa sprawa.
Ktoś napisał, że komisja się zbiera po świętach, więc wydaje mi się, że zbierają się w celu sporządzenia i podpisania protokołu z egzaminu, więc szansa na wyniki przed nowym rokiem są.
Jeśli wyniki zostaną ogłoszone w styczniu, to wydaje mi się, że szkoła zrozumie, że część aplikantów będzie łączy z dotychczasowym pracodawcą stosunek pracy i w okresie wypowiedzenia i jednocześnie aplikacji będą wykorzystywać zaległy lub bieżący urlop.